Przedszkole Miejskie w Kostrzynie - Kadra Pedagogiczna
Przedszkole Miejskie w Kostrzynie

STRONA GŁÓWNA KADRA PEDAGOGICZNA

Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna Przedszkola Miejskiego w Kostrzynie to wysokiej klasy specjaliści w zakresie edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, terapii pedagogicznej, logopedii i pedagogiki specjalnej. Ich kwalifikacje i wiedza metodyczna i psychologiczna gwarantują wysoki poziom nauczania, wychowania i opieki.

Dyrekcja:

15. mgr Anna Szymańska
16. mgr Małgorzata Sabalska
17. mgr Karolina Chąpinska

Personel pomocniczy pracujący z dziećmi:

1. Alicja Aumiler
2. Renata Blandzi
3. Aleksandra Godera
4. Justyna Przybylska
5. Mariola Stefańska
6. Angela Skotarek
7. Magdalena Wróbel
8. Marlena Janiak
9. Danuta Roszkowiak
10. Marta Ciesielska
11. Agnieszka Stasiak-Zając
12. Kamila Janczyk

Statut przedszkola

Poznaj obowiązujące zasady, według których funkcjonuje Miejskie Przedszkole w Kostrzynie.

Podręczniki, kapcie i nie tylko.
Poznaj pełną listę rzeczy niezbędnych w życiu każdego przedszkolaka.