Przedszkole Miejskie w Kostrzynie - Kadra Pedagogiczna
Przedszkole Miejskie w Kostrzynie

STRONA GŁÓWNA KADRA PEDAGOGICZNA

Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna Przedszkola Miejskiego w Kostrzynie to wysokiej klasy specjaliści w zakresie edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, terapii pedagogicznej, logopedii i pedagogiki specjalnej. Ich kwalifikacje i wiedza metodyczna i psychologiczna gwarantują wysoki poziom nauczania, wychowania i opieki.

Dyrekcja:

1. mgr Urszula Ewa Formanek – dyrektor przedszkola
2. mgr inż. Irena Goździak - wicedyrektor przedszkola

Nauczyciele:

1. mgr Anna Adamczewska
2. mgr Jolanta Anioła
3. mgr Beata Goździak
4. mgr Magdalena Czajka
5. mgr Wanda Formanek
6. mgr Karolina Graczyk
7. mgr Renata Juchacz
8. mgr Maria Leśniewska
9. mgr Sandra Lisiak
10. mgr Katarzyna Łukomska
11. mgr Anna Popielska
12. mgr Renata Przybylak
13. mgr Hanna Roszkowiak
14. lic. Małgorzata Szak

Personel pomocniczy pracujący z dziećmi:

1. Alicja Aumiler
2. Elżbieta Bayer
3. Renata Blandzi
4. Aleksandra Godera
5. Justyna Przybylska
6. Mariola Stefańska
7. Angela Skotarek
8. Magdalena Wróbel
9. Klaudia Ziętkowska
10. Marlena Janiak

Statut przedszkola

Poznaj obowiązujące zasady, według których funkcjonuje Miejskie Przedszkole w Kostrzynie.

Podręczniki, kapcie i nie tylko.
Poznaj pełną listę rzeczy niezbędnych w życiu każdego przedszkolaka.