Grupa Smerfy

Smerfy to grupa sześciolatków, której wychowawcą jest Renata Przybylak, a pomaga jej Angelina Skotarek.

Dzieci te doskonale znają przedszkolne klimaty. Do przedszkola chodzą już czwarty rok, mają tu swoich przyjaciół, ulubione zabawki i doskonale znają wszystkie przedszkolne zasady. Są ciekawi świata i interesują się wszystkim, co je otacza. Z radością przychodzą do przedszkola, gdzie mogą się rozwijać, uczyć samodzielności oraz pobawić ze swoimi kolegami. Realizują różne ciekawe programy i projekty edukacyjne. Kiedy pogoda dopisuje spędzają wspólnie czas w ogrodzie przedszkolnym.

W bieżącym roku pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego „Planeta dzieci - Prawda, dobro, piękno w Świecie Wartości”. Wydawnictwa WSiP. Edukacje łączymy z zabawą, dzięki temu łatwiej nam zdobywać nowe wiadomości i umiejętności. W nauce pomagają nam karty pracy z pakietu „Planeta dzieci” wydawnictwa WSiP.