Grupa Wesołe Zajączki

Wesołe Zajączki to oddział sześciolatków. Wychowawczyniami grupy są: Anna Szymańska, Urszula Formanek oraz Justyna Przybylska. Nieocenioną pomoc niesie nam również Magda Wróbel.

Oddział liczy 23 dzieci. Dzieci uczęszczają do przedszkola czwarty rok, czują się w nim bezpieczne i są ze sobą zaprzyjaźnione. W tym roku do grupy dołączyły cztery nowe dziewczynki i jeden chłopiec, zostali bardzo dobrze przyjęci i zaakceptowani przez kolegów i koleżanki. Grupę natomiast opuściła jedna dziewczynka.

Wesołe Zajączki chętnie przekraczają próg swojego przedszkola. Zawsze gotowi by poznawać świat przez naukę i zabawę! Do dyspozycji mamy salę dydaktyczno - zabawową. Chętnie wychodzimy na plac zabaw z różnymi urządzeniami. Aktywnie uczestniczymy we wspólnych zabawach, budujemy pozytywne relacje w grupie, kształtujemy umiejętności językowe, rozwijamy sprawność ruchową, zdolności manualne, twórcze działania muzyczne i plastyczne.

W bieżącym roku będziemy poszerzać naszą wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności. Zaczniemy także wkraczać w niesamowity świat liter i cyfr. Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego PLANETA DZIECI Prawda, dobro, piękno w świecie wartości wydawnictwa WSiP. W nauce pomagają nam karty pracy z pakietu ,,Planeta dzieci”.