Maj w przedszkolu

W maju świętowaliśmy 100-lecie powstania przedszkola. Dzięki pracy i zaangażowaniu pracowników przedszkola oraz osób zaprzyjaźnionych udało nam się przygotować program on-line na tydzień obchodów jubileuszu.

W poniedziałek pojawiła się historia powstania przedszkola napisana przez p. Kazimierza Matyska. Po przeczytaniu historii można było sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując Quiz. Wtorek - to dzień historii przedszkola przedstawionej w teatrzyku kamishibai w wykonaniu naszych podopiecznych.

Środa pełna uśmiechu i wspomnień. Wszystko zaczyna się od przedszkola… zaprezentowaliśmy naszych pracowników jak wyglądali w wieku przedszkolnym oraz nasze panie, których portrety rysowali przedszkolacy.

W czwartek znowu dużo śmiechu, ponieważ zamieściliśmy film „Nasze przedszkole na motywach wiersza Lokomotywa”, z tekstem p. Marii Głowackiej.

Piątek to dzień przeznaczony dzieciom, którym przygotowaliśmy grę Memory z nazwami naszych grup i logo przedszkola.

Dziękujemy za pomoc i materiały historyczne p. Kazimierzowi Matyskowi, p. Annie Majewskiej, p. Marii Głowackiej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia jubileuszu. Zapraszamy na naszą nową, odmienioną stronę internetową i facebookową, gdzie można obejrzeć cały materiał z obchodów naszego święta w zakładce 100-lecie.

Dziękujemy wszystkim Państwu za wspólne świętowanie i wiele miłych słów, ale to jeszcze nie koniec, zapraszamy jesienią na ciąg dalszy.