Grupa Kotki

Grupa „Kotki” to dzieci 5 - letnie, licząca 24 dzieci - 12 dziewczynek i 12 chłopców. Wychowawcą grupy jest Pani Małgorzata Sabalska, pomocą nauczyciela Pani Marlena Janiak.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola. Są ciekawe świata, otwarte, pogodne, aktywnie uczestniczą podczas zajęć i zabaw. Kotki są zgraną grupą. Wzajemnie sobie pomagają i troszczą się o siebie. Bardzo lubią zabawy dydaktyczne oraz tematyczne w kącikach zainteresowań. Uwielbiają ćwiczenia gimnastyczne, jak również aktywność ruchową na świeżym powietrzu. Chętnie uczą się nowych wierszy i piosenek. Wykonują prace plastyczne różnymi technikami, budują przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

W bieżącym roku szkolnym dzieci wkraczać będą w świat liter i cyfr korzystając z pakietu kart pracy „Kolorowe karty” wyd. MAC