Grupa Kotki

Grupa „Kotki” to dzieci 3 – letnie, licząca 19 dzieci – 9 dziewczynek i 10 chłopców. Wychowawcą grupy jest Małgorzata Sabalska, a pomocą Marlena Janiak. Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie, doskonalenia samodzielności oraz kształtowania codziennych nawyków higienicznych.

Każdy dzień to dla maluchów nowe wyzwania i doświadczenia. Ogrom radości sprawiają Kotkom zabawy ruchowe w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym.  Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i  malować. Lubimy zabawy  na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

To wszystko naprawdę nie jest łatwe dla nas rozpoczynających przedszkolną przygodę, dlatego każdy nasz sukces nagradzany jest pochwałą.