Grupa Liski

Liski to grupa mieszana dzieci sześcio- i pięcioletnich, uczęszcza do niej 24 przedszkolaków- 13 chłopców i 11 dziewczynek. Wychowawcami grupy są Patrycja Woś oraz Wanda Formanek, a pomaga nam Agnieszka Stasiak-Zając.

Liski są grupą bardzo ciekawą otaczającego ich świata, uwielbiają uczyć się przez zabawę, doświadczenia, samodzielną obserwację. Z dużym zaangażowaniem uczestniczą we wszelkich aktywnościach, a w szczególności w zabawach ruchowych oraz zabawach z muzyką. Każdy pełen wrażeń dzień staramy kończyć się wspólnym czytaniem- jest to chwila nie tylko wyciszenia i relaksu dla dzieci, ale także czas rozmowy na różne, interesujące dzieci tematy.

Ten rok jest dla większości dzieci ostatnim rokiem w przedszkolu, dlatego bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, aby jak najlepiej przygotować i ułatwić naszym przedszkolakom rozpoczęcie edukacji w szkole podstawowej. W tym przygotowaniu pomagają nam karty pracy z pakietu 'Odkrywam siebie' wydawnictwa MAC.