Grupa Świetliki

Świetliki to oddział czterolatków. Wychowawcą grupy jest Pani Justyna Przybylska. Pomocą nauczyciela w grupie jest Pani Klaudia Pawlak.

Grupa liczy 23 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 10 chłopców. Dzieci aktywnie uczestniczą i angażują się we wszystkie proponowane działania, podczas których poznają otaczający nas świat. Chętnie wykonują prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Ogromną radość sprawiają im spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu. Świetliki lubią eksperymentować oraz poznawać nowe smaki. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz staramy się ich przestrzegać.