Grupa Jagódki

„Jagódki” to dzieci trzy- i czteroletnie, które dopiero zaczynają przygodę z przedszkolem. Grupę tworzą 10 dziewczynek i 8 chłopców. Wychowawcą jest p. Natalia Goślińska, a pomocą nauczyciela p. Izabela Łoza.

„Jagódki” to dzieci ciekawe świata, zainteresowane tym, co nas otacza. Uczymy się funkcjonowania w grupie i różnych sytuacjach codziennego życia, a także poznajemy siebie nawzajem. Najwięcej radości sprawiają nam zajęcia plastyczne oraz wszelkie gry i zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Przyświeca nam dewiza Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, dlatego staramy się, aby każdy dzień wypełniony był radosną zabawą, dzięki której zdobywamy nową wiedzę i umiejętności.