Grupa Krasnoludki

Do grupy „Krasnoludki” uczęszczają dzieci 3-letnie. Wychowawcą grupy jest Renata Przybylak, a pomocą Angelina Skotarek. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Lubimy bawić się na przedszkolnym placu zabaw. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.