Czerwiec 2023 w Przedszkolu

Czerwiec to oczywiście wakacje, ale zanim nadeszły musieliśmy podjąć wiele wyzwań.

Pierwsze - sportowe - wykonaliśmy z najlepszym rezultatem zdobywając pierwsze miejsce w Gminnej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków, pokonując 12 przedszkolnych drużyn.

przedszkole nr 1 w kostrzynie

Drugie - matematyczne - dostaliśmy dyplom za uczestnictwo w I Gminnym Konkursie Matematycznym „Łamigłówki mądrej główki”. Najlepszym matematykiem poszczycić się może Przedszkole Nr 2 w Kostrzynie.

Trzecim było przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego, podczas której pożegnaliśmy Słoneczka, Biedronki i Serduszka.

Czerwiec to również wycieczki zorganizowane z okazji Dnia Dziecka.

Krasnoludki i Kotki udały się do Traperskiej Osady w Bolechówku, gdzie wyśmienicie bawili się na świeżym powietrzu puszczy Zielonka i karmiąc zwierzęta w mini zoo.

Żabki i Słoneczka przebyły ścieżkę edukacyjną z dinozaurami w Parku dinozaurów w Rogowie.

Serduszka i Biedronki również odkrywały tajemnice dinozaurów w Juraparku w Solcu Kujawskim.

Najmłodsze grupy Świetliki i Pszczółki preferowały bardziej łagodne zwierzęta, dlatego spacerowały i karmiły alpaki w gościńcu „Marzymięta” w Czmońcu.

Wszyscy miło spędzali czas w parkach rozrywki na dmuchańcach i trampolinach, rozkoszując się kiełbaskami z ogniska, watą cukrową czy lodami.

Wszystkim naszym podopiecznym i rodzicom życzymy udanych wakacji, wypoczynku i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.