Grupa Szopy

Grupa „Szopy” to dzieci 5 i 6 -letnie. Uczęszcza do niej 25 przedszkolaków: 15 dziewczynek i 10 chłopców. Wychowawcą grupy jest Pani Sandra Lisiak, a pomocą nauczyciela Pani Agnieszka Zworowska.

„Szopy” to bardzo wesoła i dzielna grupa, która lubi miło spędzać czas. W przedszkolu czują się bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania. Przedszkolaki z grupy „Szopy” uwielbiają rożnego rodzaju formy aktywności ruchowej zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu. Chętnie uczą się nowych rzeczy oraz przestrzegają zasad zgodnego współżycia w grupie. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała.

W bieżącym roku szkolnym 2023/2024 będziemy realizować następujące projekty: Lego Education: metoda 6 klocków, Dzieci uczą rodziców, Witaminki